Realizácia stavieb

chovná stanica labradorov v SkaliciArcus Signum, s.r.o.

  • zakladanie stavieb
  • práce a dodávky HSV
  • stavby oceľových konštrukcií
  • rekonštrukcie, modernizácie stavebných objektov
  • nadstavieb bytových domov
  • výstavbu rodinných domov a drevodomov

Stavebné práce

Stavebné práceVšetky stavebné práce a dodávky spojené s výstavbou rodinného domu Vám ponúkame aj samostatne alebo v kombinácii s inými druhmi stavieb, napr. bytových domov, stavieb občianskej vybavenosti atď....

Rekonštrukcia všetkého druhu

Vzhľadom na to, že remeslá sú rýchlejšie ako práca hrubej stavby vďaka svojej jednotlivosti práce, radi ich v medzičase využívame na špecializované práce, ktorými rekonštrukcie z hľadiska podielu prác bezpochyby sú. V tejto oblasti je naším cieľom zaktivovať objekt tak, aby vyhovel súčasným požiadavkám na bývanie, vzdelávanie, predaj, skladovanie aj výrobu, s trochou príprav na udržanie kroku s dobou v budúcnosti.

Fasády

Aj tu je za nami cca desiatka fasád po okolí , kde vieme odstrániť poškodenú fasádu s umytím podkladu a vrátením do pôvodného tvaru novým materiálom s novým náterom. Sú za nami aj veľmi zložité fasády. Tu je cieľom vždy vzhľad a bezpečnosť okolia objektu.

Prístavby

Aj toto je pre nás milá práca, efektívna svojou krátkou dobou realizácie, využitím väčšiny odborov stavebných profesií. Tu je cieľom vždy jediné: kapacitná pomoc používateľom a aj preto sme tu.

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

created by: Marek Sarvas