Základné informácie

chovná stanica labradorov v SkaliciArcus Signum, s.r.o.

Spoločnosť Arcus Signum so sídlom v Hrnčiarovciach nad Parnou pri Trnave bola založená 17.11.1999 a vznikla 5.4.2000.

Vo svojich začiatkoch sme vykonávali stavebnú údržbu budov. Ďalej sme sa zamerali na komplexné rekonštrukcie a výstavbu bytových domov, administratívnych budov a rodinných domov.

Stavby a ich zmeny s ohľadom na tepelnú ochranu budov, komplexnosť dodávky a zhotovenia sú pre nás aj naďalej prioritou.

Zabezpečíme projekt potrebný pre stavebné povolenie, prípadne realizačný projekt. Vypracujeme cenovú ponuku, teplotechnické posúdenie stavebných konštrukcií a vypracujeme prepočty úspor a návratnosť investície. Spolupracujeme s poprednými dodávateľmi stavebných materiálov, sme schopní pracovať ako s materiálmi klasickými, tak aj novými, ktorých vývoj neustále sledujeme.


Pri rekonštrukcii starých objektov radi poradíme a vyriešime vzniknuté problémy. Vykonávame odizolovanie vlhkej stavby, aplikujeme sanačné omietky atď. Navrhujeme ideálne riešenie pre konkrétne prípady.
Vykonávame aj kompletné rekonštrukcie bytov v panelových a bytových domoch, modernizácia bytových jadier. Realizujeme nové rozvody vody, kanalizácie, elektro a kúrenia. Ďalej montáže obkladov a dlažieb, osadzovanie zariaďovacích predmetov, pokládku plávajúcej, vinylovej podlahy či PVC vrátane kobercov.

Spoločnosť Arcus Signum

Zaistíme dodávku kompletnej projektovej dokumentácie s príslušnými odbornými profesiami, a to vo všetkých projektových stupňoch. Od štúdie cez vykonávaciu dokumentáciu až po dokumentáciu skutočného vykonania stavby. Podľa požiadaviek investora vieme zaistiť kompletnú inžiniersku činnosť od stavebného povolenia až po kolaudáciu. Projekty na „mieru“ zameranie existujúcich stavov, pasportizácia a následný projekt pre rekonštrukciu.

 

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

created by: Marek Sarvas